Kategori arşivi: Azzaro Parfüm

Fransız moda ve parfüm markası Azzaro aslen Tunus doğumludur. Azzaro göz alıcı ve seksi tasarımları ile 1960’ların sonlarına doğru itibar kazandı. Marka 1975 yılında Azzaro bayan parfüm ve bir yıl sonra da modern klasik tarzıyla Azzaro erkek parfüm de ekleyerek ürün yelpazesini genişletti. Ülkemizde Azzaro parfüm popüler ve kalitenin simgesi olarakta parfüm severler tarafından bilinmektedir.

Azzaro Elixir Erkek Parfüm

Azzaro Elixir Erkek Parfüm

Azzaro Elixir parfüm, aromatik ve odunsu nitelikte olan yumuşak ve baharatlı oryantal nota ile birleşen bir koku. Kokunun ayırt edici özelliğini gizemi ve büyüsü oluşturuyor.

Azzaro Elixir Erkek Parfüm
Azzaro Elixir Erkek Parfüm

 

Azzaro Elixir erkek parfüm, tepe notasında, limon, mandalina, armut ve frenk üzümü ile başlayan koku, orta notada lavanta, sandal, tarçın ve kakule ile birleşiyor ve dip notada, tonka, benzoin, ladin, otu ve vanilya ile sonlanıyor.

Azzaro Chrome Sport Erkek Parfüm

Azzaro Chrome Sport Erkek Parfüm

Azzaro Chrome Sport parfüm, Taze odunsu parfümün enerji ve hareketin sembolü hesperide notası enerji veren ışıltılar ile parıldıyor. Cedrat , turunç, mandalina ve greyfurt bergamutun özü ile karışmış canlı uyumu taze ve dinç bir rüzgar estiriyor.

Azzaro Chrome Sport Erkek Parfüm
Azzaro Chrome Sport Erkek Parfüm

 

Azzaro Chrome Sport, Özgürlük hissi verirken uzak denizlere bir yolculuk yaparmışçasına, yeşil ve akuatik notalarının akıcılığı maceraperest tarzını ortaya koyar. Duyuları uyaran zencefil baharatlı, taze ve seksi bir dokunuşla bu oluşumu tamamlar. Dip notasında yer alan beyaz misk ve odunsu amber yumuşak cazibesi ile renklenen tarzı tende elegan bir iz bırakır.

Azzaro Duo Women Parfüm

Azzaro Duo Bayan Parfüm

Azzaro Duo Women Bayan Parfüm

Azzaro Duo Women Parfüm
Azzaro Duo Women Parfüm

Azzaro Duo Women, tutkulu kadınların baştan çıkarıcı silahı… Duo Women, şehvetli ve bir o kadar göz kamaştırıcı notalara sahip… 2011 yılında piyasaya sürülen ve tutkunun şifresini çözmeyi vadeden Azzaro Duo, gücü ve şehveti simgeleyen altın rengi şişesiyle hayatınızı aşkla taçlandırıyor.

Azzaro Duo Women Parfüm
Azzaro Duo Women Parfüm

Azzaro Duo Üst Notalar: Kırmızı Elma, Kırmızı Greyfurt Orta Notalar: Çarkıfelek Çiçeği, Gardenya, Vanilya Orkidesi Alt Notalar: Miks, Patçuli, Sedir

Azzaro Duo Erkek Parfüm

Azzaro Duo Erkek Parfüm

Azzaro Duo Men Parfüm, Azzaro Duo’nun baştan çıkarıcı dansına kimse karşı koyamayacak! Duo, çekici, karizmatik ve dumansı…

Azzaro Duo Men
Azzaro Duo Men

Üst Notalar: Greyfurt, Kasnıotu Sakızı Orta Notalar: Ardıç Dutu, Galbanum, Kırmızı Zencefil, Misk,  Alt Notalar: Tonka Baklası, Vetiver, Myrrh Sakızı

Azzaro Duo Men
Azzaro Duo Men
Azzaro Pour Homme Erkek Parfüm

Azzaro Pour Homme Erkek Parfüm

Azzaro Pour Homme Parfüm, en iyi maskülen erkek parfümlerinden biri… Pour Homme Vapo, son derece klasik bir fujer harmanına sahip. Karakteristik notalar taşıyan Azzaro Pour Homme, Gerard Anthony, Martin Heiddenreich ve Richard Wirtz imzalı. 1978 çıkışlı

Azzaro Pour Homme
Azzaro Pour Homme

 

Azzaro Pour Homme Erkek Parfüm üst notaları: Kimyon, Lavanta,Adaçayı, Süsen, Anason, Fesleğen, Limon, Bergamot Orta Notalar: Ardıç, Sandal Ağacı, Silhat, Kabe Samanı, Kakule, Sedir Alt Notalar: Amber, Misk, Deri, Tonka Fasulyesi, Meşe Yosunu

Azzaro Pour Homme Night Time Parfüm

Azzaro Pour Homme Night Time Parfüm

Azzaro Pour Homme Night Time erkek parfüm, Azzaro Pour Homme‘nu yeni edisyonu.

Enrique Iglesias’ın yüzü olduğu Azzaro Night Pour Homme, Christophe Raynaud ve Michel Girard tarafından tasarlandı. Notalarında portakal, ravent, karabiber, muskat, vetiver ve sedirin olduğu Azzaro Night Time Erkek Parfümü, baştan çıkaran yoğun kokusuyla gecelerinize renk katacak. Gece kullanımı için mükemmel olan Azzaro Pour Homme Night Time, 2011 yılında kullanıcılarla buluştu.

Azzaro Chrome United Erkek Parfüm

Azzaro Chrome United Erkek Parfüm

Chrome United Edt Parfüm haz peşindeki erkekler için…

Azzaro Chrome United, Azzaro’nun Chrome koleksiyonunun eşsiz bir parçası. Baharatlı ve odunsu bir koku olarak tarif edilebilecek olan Azzaro Chrome United Parfüm, arkadaşlar ve eğlenceli arkadaş sohbetlerinden ilham alınarak yaratıldı. Genç erkekler için oldukça uygun bir parfüm olan Azzaro Chrome United Erkek Parfüm, Richard Ibanez imzası bulunduruyor. Azzaro Chrome United Edt notaları; siyah çay, menekşe yaprakları, sedir ağacı, misk ve odunsu notalar….

Azzaro Now Women Parfüm

Azzaro Now Women Parfüm

Azzaro Now Women Parfüm, Çarkıfelek çiçeği, gardenya, kırmızı elma, pembe greyfurt, vanilya orkidesi, paçuli, misk, sedir içeren Azzaro Now for Women orjinal minimalist şişesiyle dikkatleri çekiyor. Serin ve canlandırıcı açılış aldehitlerin de etkisiyle gelecekten günümüze gelen bir koku adeta. Hem tazelenecek, hem renkli, parıltılı, enerjiyle dolup taşacaksınız.

Azzaro Now Bayan Parfüm
Azzaro Now Bayan Parfüm
Azzaro Onyx Men Parfüm

Azzaro Onyx Men Parfüm

Azzaro Onyx, erkekler için üretilen odunsu aromalara sahip bir koku. 2005 yılında piyasaya sürülen Azzaro Onyx Men, Francoise Caron tarafından yaratıldı.

Lavanta, mandalina, bergamot, fesleğen, sardunya, kakule, amber, paçuli, aselbent, meşe yosunu notaları taşıyan Azzaro Onyx Parfüm, erkeksi kokusuyla dikkat çekiyor. Oldukça maskülen bir seçim olan Azzaro Onyx Erkek Parfüm, orta yaşlı erkeklerin beğeneceği bir parfüm. Sert, vurucu, etkisi hatıralara sinen Azzaro Onyx Edt, size tutkuyu hissettirecek.

 

Azzaro Decibel Parfüm

Azzaro Decibel Parfüm

Azzaro Decibel Parfüm, baharatlı oryantal olarak sınıflandırdığı bir koku.. Azzaro son yıllarda baharatlı tatlı parfüm modasını takip etiği ve son zamanlarda çıkardığı moda kokularından.

Koku çıkış yılı: 2011
Koku içeriği: limon,yeşil mandalina,meyan kökü,aldehitler
Menekşe,tütsü,
Haiti vetiveri,tonka,vanilya ve sandal

Azzaro Visit For Women Parfüm

Azzaro Visit For Women Parfüm

Azzaro Visit bayan parfümü, erkekler üzerinde afrodizyak etkisine sebep olacak. Kadınsı, seksi ve feminen Azzaro Visit For Women bayan parfümünün iddialı kokusuna siz de bayılacaksınız!

Azzaro Visit for Women, portakal yaprakları ve baharatla sıra dışı açılışa sahip modern bir parfüm. Gül ve biberin beklenmedik bir uyumla teninize yayıldığını hissedeceksiniz. Odunsu notaların çiçeklerle buluştuğu bu buğulu güzellik seksi, cesur hatta vahşi. Maskülen bir başlangıç yapıp teninizde eridikçe feminenleşen bu parfüm yenilikleri seven kadınlar için cazip bir seçenek.

Notalar: portakal yaprakları, biber, yasemin, sedir ağacı, gül, odunsu notalar, misk, Tonka fasülyesi, amber, benzoin.
Burun: Domitille Michalon, Olivier Polge

Azzaro Now Erkek Parfum

Azzaro Now Erkek Parfum

Yeşil notaların ağırlıkla hissedildiği Azzaro Now erkek parfümü, ferahlatıcı bir kokunun ötesinde baharatların erkeksi dokunuşuyla asıl kimliğini yansıtıyor.

Kendini daima genç ve dinamik hissetmek isteyen erkekler için Azzaro Now iyi bir tercih. Siz de bu modern kokunun keyfini sürün.

Üst nota: Kakule, gül.
Kalp: Çay, menekşe, yeşil notalar.
Dip nota: Süet, litchi, kehribar, odunsu notalar.
Burun: Lucas Sieuzac ve Christophe Raynaud.
Piyasaya Çıkış Yılı: 2007.

Azzaro Chrome Legend Erkek Parfüm

Azzaro Chrome Legend Erkek Parfüm

Maceracı erkekler için keskin ve gözü pek bir parfüm: Azzaro Chrome Legend.

Şehvetli, sıcak ve tensel kokuların buluştuğu parfüm, baharatlar, elma ve portakalın akuatik notaları ile açılış yapıyor. Kalp notalarında ise tomurcuk yosun, misk, deniz spreyi vurguları dikkat çekiyor. Kapanış ise sedir ve vetiverin erkeksi ağırlığına ait.

Azzaro Chrome Legend ile siz de kendi tarzınızı yansıtacaksınız.

Notalar: Tonka fasulyesi, amber, misk, meşe yosunu, yeşil elma, çay, vetiver, sedir ve turunç.
Burun: Christophe Raynaud ve Olivier Pescheux.
Piyasaya Çıkış Yılı: 2007.

Azzaro Chrome Erkek Parfüm

Azzaro Chrome Erkek Parfüm

Azzaro Chrome erkek parfümü fresh kokusuyla en taze ve ferah erkek parfümleri arasında yer alıyor.

Serin, soğuk ve metalik kokusuyla Azzaro Chrome ferahlığı teninize taşıyor. Turuçgillerle yapılan açılış serin bir rüzgar gibi içinize işliyor. Kalp notalarında yavaşça ısınmaya başlayan Azzaro parfüm meşe yosunun verdiği derinlikle beraber çiçeklerin hafif tatlı kokusuna bürünüyor. Baharatlar ve odunlar Azzaro Chrome parfümün kompleks yapısını oluşturuyor.

Temiz, zinde ve modern kokusuyla Azzaro Chrome, trendleri takip eden erkeklerin beğenisini kazanıyor.

Notalar: Limon, ananas, biberiye, bergamot, neroli, siklamen, kişniş, yasemin, meşe yosunu, sandal ağacı, Tonka fasülyesi, misk, sedir ağacı, gül ağacı, kakule.
Piyasaya Çıkış Yılı: 2006

Azzaro Visit Erkek Parfüm

Azzaro Visit Erkek Parfüm

Azzaro Visit for Men, modern erkeğin odunsu ve baharatlı kokusu. Kentli genç nesil için tasarlanan parfüm, kendine güvenen ve şehrin ritmini içinde hisseden erkekleri hedef alıyor.

Azzaro Visit, taze ve ferah kokusuyla harekete uyum sağlamanıza yardımcı oluyor. Teninize gençlik aşılıyor.

Üst nota: Kakule, bergamot, pembe biber, zencefil, küçük Hindistan cevizi.
Kalp: Sedir, tütsü, ahşap, labdanum.
Taban: Amber, misk.
Burun: Annick Menardo.
Piyasaya Çıkış Yılı: 2003.