Kategori arşivi: Burberry Parfüm

BurberryThomas Burberry, 21 yaşında manifaturacı çırak olarak çalışma hayatına başladı. 1856 yılında bir terzi dükkanı açtı ve on dört yıl sonra, 80’den fazla çalışanı oldu. 1880 yılında o gelir gabardin icat etti. “Burberry & Sons” Daha sonra, 1891 yılında Londra’ya taşındı ve marka haline geldi. 1895 yılında, o Savunma Bakanlığı yeni üniformalar için bir sipariş aldı. Altı yıl sonra, ünlü Binicilik Şövalye logo doğdu. Marka GUS (Büyük Universal Mağazalar) tarafından 1955 yılında satın alındı. 1988 yılında kadınları hedefleyen yeni bir satır oluşturulur: “. Thomas Burberry” Ve Rose Marie Bravo, 1997 yılında markanın başında yerleştirilir ve Roberto Menichetti sanat yönetmeni gibi en ünlü modelleri ile Ertesi yıl, marka başlattı Londra, Los Angeles, Düsseldorf, Berlin, Barselona ve New York’ta büyük mağazaların. 2001 yılında, Christopher Bailey sanat yönetmeni olarak Roberto Menichetti başarılı. Sonra Burberry. New York 57th Street yılında amiral gemisi mağaza ve Milan, İtalya ilk mağazasını açıyor GUS son olarak 2005 yılında emekli, marka bağımsızlığını kazanmış. Sonbahar-Kış koleksiyonu için 2010 yılında marka yüzü olarak seçildi. Bir yıl sonra, Burberry kozmetik serisini başlattı. Tüm dünyada Burberry Erkek Parfüm ve Burberry Bayan Parfümleri 50’ye yakın parfüm çeşiti bulunmaktadır.

Burberry Body  Intense parfüm

Burberry Body Intense Bayan Parfüm

Burberry Body Intense orjinal kokunun daha yoğun ve kalıcı versiyonu. Kadınsı ve şehvetli çiçeksi odunsu bir koku. Burberry’nin ikon haline gelmiş trenchcoat unun vücudunuzu sarması gibi, parfüm de sizi taze yeşil absent ile sarıyor, zarif şeftali ve frezya ile canlandırıyor.

Burberry Body  Intense

Ardından doğal gül ve irisden oluşan bir çiçek buketi sandal ağacının tatlı notalarıyla buluşuyor. Odunsu kaşmir, kremsi vanilya, şehvetli kehribar ve misk ise bu eşsiz ve baştan çıkarıcı kokunun temel notalarını oluşturuyor.

Burberry Body Bayan

Burberry Body Bayan Parfüm

Burberry Body lüks ve yenilenmiş notaların kişisel bir bileşimi. Kadınsı ve şehvetli çiçeksi odunsu bir koku. Burberry’nin ikon haline gelmiş trenchcoat unun vücudunuzu sarması gibi, parfüm de sizi taze yeşil absent ile sarıyor, zarif şeftali ve frezya ile canlandırıyor.

Burberry Body Bayan Parfüm

Ardından doğal gül ve irisden oluşan bir çiçek buketi sandal ağacının tatlı notalarıyla buluşuyor. Odunsu kaşmir, kremsi vanilya, şehvetli kehribar ve misk ise bu eşsiz ve baştan çıkarıcı kokunun temel notalarını oluşturuyor.

Burberry Sport Erkek Parfüm

Burberry Sport Erkek Parfüm

Burberry Sport Erkek Parfüm, ağaçsı ve limonsu bir koku. Son derece doğal, insana enerji ve hareket sağlayan adrenalin seviyesini yüksek tutan çok özel bir koku.

Burberry Sport Parfüm

Benzersiz, kokuya doğal bir canlılık kazandıran zencefil, greyfurt ve buğday çimi ile birlikte başdöndürücü bir hareketlilik sağlayan cin &tonic akorları yeşil ve romatik selvi ağacı notalarına da kokuya seksilik katan amber, sedir ağacı gibi yumuşak notalar eşlik ediyor.

Burberry Sport Bayan Parfüm

Burberry Sport Bayan Parfüm

Burberry Sport Bayan Parfüm, Ferah, çiçeksi bir koku. Mandalina ile ferahlık veren deniz tuzu akorları parfüme ayrı bir enerji katarken, ışıltılı frezya ve taze hanımeli çiçeği doğal bir çiçek kokusu, ışıltı ve canlılık katıyor. Kum notaları ve canlı vetiver karışımı ise parfümün dinamizmini arttırıyor.

Burberry Sport Parfüm

Burberry BRIT P H Erkek Parfüm

Burberry BRIT P H Erkek Parfüm

Burberry BRIT P H Parfüm içeriğinde ferah, oryantal, ağaçsı bir parfüm olan Brit For Men, üst notalarında yeşil mandalina, canlı bergamot, taze zencefil ve donmuş cardomom ile benzersiz bir karışım oluşturuyor. Oryantal ağaçlar, gri misk ve tonka fasülyesi kokuyu erkeksi ve seksi kılıyor.

Burberry London Parfüm

Burberry London Bayan Parfüm

Burberry’nin yeni kokusu, yine Burberry London‘ın modern ruhunu yansıtan şıklık ve zerafeti temsil ediyor.

Burberry London Bayan Parfüm

Kozmopolit şehir Londra’nın bağımsız ve özgür hayat tarzını özetliyor. Notalarındaki, clementine, hanımeli, ingiliz gülü, tiare çiçeği, yasemin, peony, misk, hint sandal ağacı ve paçuli ile kadınsı, şık ve modern.

Burberry London Erkek Parfüm

Burberry London Erkek Parfüm

Şık ve kaliteli giyinen modern bir İngiliz centilmeninin kokusu. Derin amber ve ağaç kokulu bir parfüm…

Burberry London Parfüm

Burberry London üst notalarında bergamot, lavanta, tarçın yaprakları ve siyah biber; kalp notalarında ise mimoza, şarap ve deri, dip notalarında guaciac ağacı, tütün yaprakları ve yosun meşe yosunu bulunuyor. İngiliz stilini yansıtan bu parfüm sofistike Burberry London Erkek Parfüm erkeğini simgeliyor.

Burberry Classic Bayan Parfüm

Burberry Classic Bayan Parfüm

Burberry Classic Bayan Parfüm ışıltılı, şehvetli ve uyumun sadeliğine sahiptir. Parfümün tepe notasını yeşil elma, bergamot, şeftali, kayısı ve erik, kalp notasını yasemin, sandal ağacı ve sedir, dip notasını ise misk ve vanilya oluşturmaktadır.

Klasik ve zamanın ötesinde olan, son derece etkileyici Burberry Classic Bayan Parfüm sade ama şık, kendinden emin, ne istediğini bilen, istediği zaman sofistike olan kadını temsil eder.

Burberry Classic Man EDT Erkek Parfüm

Burberry Classic Erkek Parfüm

Burberry Classic Erkek Parfüm geleneksel, çağdaş ve rahatlığı simgeleyen bir parfüm. Kokunun tepe notasında bergamot, lavanta, kekik ve nane, kalp notasında sandal ağacı ve sardunya, dip notasında kehribar ve sedir ağacı yer almaktadır.

Burberry Classic Man Erkek Parfüm

Klasik ve zamanın ötesinde olan, son derece etkileyici Burberry Classic Erkek Parfüm şehir yaşamanın, lüksün temsilcisidir. Günün çağdaş ama geleneklerine bağlı, belli bir kalitede yaşamasını bilen, insanlarla doğal olabilen erkeğin parfümüdür.

Burberry Weekend

Burberry Weekend Erkek parfüm

Rafine klasikliğin ve doğal şıklığın sembolü olan Burberry, bu vazgeçilmez tarzını hafta sonuna da taşıyor. Üst notalarında bergamut, mandalina, greyfurt ve ananas, orta notalarında sandal ağacı, alt notalarında ise amber, misk ve bal özü taşıyan Burberry Weekend, erkeği nüktedan, zarif ve duygulu. Turunçgil içerikli formülü ile kokusu doğal, temiz, rafine ve ağacımsı sıcak bir ton.

Burberry The Beat Parfüm

Burberry The Beat Erkek Parfüm

Günümüzde Burberry ’nin temel değerlerini oluşturan ve kişiliklerin bütünleşmesini simgeleyen bir koku,günümüz trendlerinin yansıması, Müzik ile sezilmeyen bir uyum içerisinde, Modern Burberry parfüm erkeğinin aynası. Üst nota sarı çiçekli funda, orta nota vetiver bourbon, dip nota ağaçkavunu, karabiber, menekşe yaprakları.

Burberry The Beat Erkek Parfüm

Ağaçsı ferah parfüm

Burberry Touch Woman Parfüm

Burberry Touch Woman Parfüm

Burberry Touch Women parfüm, Burberry markasının devrim niteliğindeki dönüm noktası. Yumuşak, ferahlatıcı ve çiçeksi esintileriyle Burberry Touch şıklığın ve zevkin ışıltılı imzasını ortaya çıkarıyor. Burberry Touch notaları:yaban mersini, frenk üzümü; orta notalarda gül, yasemin, şeftali ve frambuaz; alt notalarda meşe yosunu ve vanilya.

Burberry Body Tender Parfüm

Burberry Body Tender Parfüm

Orijinal Burberry Body’nin daha şeffaf ve parlak bir yorumu.
Koku ferah limon, yeşil elma ve yeşil pelin otu notaları ile açılış yapıyor. Kalp notalarda zarif gül yaprakları karışımı, beyaz yasemin ve sandal ağacı hissediliyor ve dip notalarda kaşmeran, amber ve miskin yumuşak karışımı kokuya derin bir sıcaklık ve feminenlik kazandırıyor.

Burberry Brit Summer For Men Parfüm

Burberry Brit Summer For Men Parfüm

Burberry Brit Summer For Men Parfüm :  İngiliz yaz kokularını teninize taşıyor!

Yaz için yenilenen Brit serisinin yeni üyesi Brit Summer for Men, erkekler için taze ve oryantal bir parfüm. Tozlu kokularıyla dikkat çeken Burberry Brit Summer for Men’i, seksi ve maskülen bir kimliğe bürünmek isteyen erkekler yazın yanlarından ayıramayacak.

Üst nota: Zencefil, bergamot, greyfurt, mandalina, yeşil notalar.
Kalp: Gül, sedir, silhat, maun, tonka fasulyesi.
Dip nota: Misk, vetiver.
Piyasaya Çıkış Yılı: 2012.

Burberry Brit Parfüm EDT

Burberry Brit Parfüm EDT

Burberry Brit Parfüm EDT Klasik ve modern parfüm anlayışının dengeli bir yorumu olan Burberry Brit Women, armut ve lime limonuyla ferah bir açılış yapıyor. Tende kısa sürede ısınarak badem, tonka fasülyesi ve vanilyanın sıcak ve kremsi güzelliğini gösteriyor.

Parfümün kalbinde romantik çiçeklerin kraliçesi şakayık var. Yumuşak, rafine ve elegan kokusuyla kendizi rahat ve çekici hissedeceksiniz.

Özellikle soğuk havalarda, güçlü karakteriyle içinizi ısıtacak bir parfüm Brit.

Üst nota: Armut, badem, lime limonu.
Kalp: Şakayık.
Dip nota: Tonka fasülyesi, vanilya, maun, amber.
Burun: Nathalie Gracia-Cetto.
Piyasaya Çıkış Yılı: 2003.

Burberry Brit For Woman Parfüm

Burberry Brit For Woman Parfüm

Burberry Brit For Woman Parfüm  İngiliz modasını teninize taşıyan şık bir parfüm.

Tatlı ve meyveli kokusuyla Burberry Brit For Woman seksi ve sofistike bayanlara hitap ediyor.
Özellikle sonbahar – kış ayları için önerilen parfüm, sıcacık kokusuyla teninizi ısıtmaya hazırlanıyor.

Üst nota: Limon, armut, badem.
Kalp: Beyaz şakayık, vanilya.
Dip nota: Amber, maun, tonka fasulyesi.
Burun: Nathalie Gracia-Cetto.
Piyasaya Çıkış Yılı: 2003.

Burberry Body Rose Gold Parfüm

Burberry Body Rose Gold Parfüm

Burberry Body Rose Gold Parfüm; Burberry Body’nin birinci yılını kutlamak için sınırlı sayıda üretilen Burberry Body Rose Gold, zarif güzelliğiyle baş döndürüyor. Odunsu – çiçeksi kompozisyonu ile kadınsı ve çekici Body Rose Gold, teninizle buluşmak için sabırsızlanıyor. Ya siz?

Üst nota: Pelin, şeftali, frezya.
Kalp: Gül, iris, sandal ağacı.
Dip nota: Kaşmir ağacı, amber, misk, vanilya.

Piyasaya Çıkış Yılı: 2012.

Burberry Brit Rhythm

Burberry Brit Rhythm Erkek Parfüm

Burberry Parfüm Ağustos 2013 yılında Burberry Brit Rhythm, erkekler için yeni bir koku başlatacak. Burberry Brit Rhythm bir Erkekler için 2004 yılında Brit ve yeni kokusu “markanın DNA’sında müzik esinlenerek” oldu evde geliştirilen markanın ilk koku.

Burberry Brit Rhythm Erkek Parfüm Dominique Ropion, Anne Flipo ve Olivier Polge tarafından geliştirilmiştir.Notlar fesleğen, mine çiçeği, kakule, ardıç meyvesi, siyah deri, paçuli, Styrax, sedir, tütsü ve tonka fasulyesi içerir.

Burberry Brit Rhythm Erkek Parfüm 30, 50 ve 90 ml EDT satışa sunulacak.

 

 

Burberry Brit Rhythm
Burberry Brit Rhythm