Kategori arşivi: Rihanna Parfüm

Rihanna parfüm markası olarak yeni bir parfüm markası olmasına rağmen tüm dünyada milyonlarca hayrana sahip olması nedeniyle ilk satışa çıktığı gün tüm stokları bitirmiştir.
Rihanna parfüm tasarımlarını Caroline Sabas ve Marypierre Julien işbirliği ile yapılmıştır.

MAC Rihanna Ruj

MAC Rihanna Ruj

MAC Makyaj ürünlerinin en popüler rujlarından biri. Rihanna tarafından yaratılmış ve tüm Dünyada sınırlı sayıda 4 farklı renkte Rihanna Ruj  üretilmiştir.
Orta tonlarda turuncu
Soğuk kremsi ten rengi
Mat soğuk kırmızı
Mat koyu mürdüm

Aralık 2013 tarihinde MAC Kozmetik markası Rihanna imzasıyla Rihanna Makyaj Seti geliyor. Sınırlı sayıda üretilen ve sadece Parfüm.com.tr Müşterilerine özel olarak satışa sunulacaktır. Bu fırsatı kaçırmamak için şimdiden iletisim@parfum.com.tr mail adresine iletişim bilgilerinizi gönderebilirsiniz

MAC Rihanna Ruj
MAC Rihanna Ruj
Rihanna Nude Parfüm

Rihanna Nude Parfüm

Rihanna Nude Parfüm, tatlı ve meyve aromalarıyla, yasemin, zambak, portakal çiçeğinin özlerinden harmanlanarak tasarlanmış. Nude kış günlerinde yaz sezonunu özleyenler için biçilmiş kaftan olarak görülebilir.

Rihanna Nude

Kendi adına parfüm çıkaran ünlü isimler listesine adını altın harflerle yazdırdı.

Müzik dünyasında son yıllarda gösterdiği başarılar ve seçtiği kıyafetleriyle modaya bakış açısını açıkça ifade etmekten çekinmeyen cesur şarkıcı, Sonbahar sezonunda baharı yaşatacak parfümü Nude’un tanıtımında da kendisi yer aldı. Rihanna sarı saçları ve büyük gülümsemesiyle pozitif enerjisini Nude reklamlarına da yansıtıyor.

Reb'l Fleur Rihanna

Rihanna Reb’l Fleur Parfüm

Rihanna Reb’l Fleur Parfüm, tüm dünya basınını peşinden sürüklemeye devam ederken şimdi de kokular dünyasına giriş yapıyor. Tutkulu ve çok özel bir parfüm olan Reb’l Fleur by Rihanna’nın üst noktalarındaki şeftali, kırmızı meyveler ve hindistancevizi suyu Rihanna’nın vatanı Barbados’u çağrıştırıyor.

Rihanna Diamonds 777 Nude

Rihanna Diamonds 777 Nude

Rihanna “Diamonds” Limited Edition tarafından Nude 777 hem parfüm düşkünlerine 2013 yılında özel üretim olarak piyasaya çıktı.

Rihanna Diamonds 777 Nude Parfüm

Rihanna Diamonds 777 Nude parfüm
Rihanna Diamonds 777 Nude parfüm

Rihanna Diamonds 777 Nude, onu 7 Konser, 7 ülkeleri, 7 gün tur için düzenlenen anma törenine sadece 777 şişe sınırlı miktarda oluşturuldu. Her şişe bizzat Rihanna tarafından imzalanır ve bir kristal süslenmiş cazibesi, kendine özgü numarası ile her ile bezenmiştir. Şişe Rihanna’nın “R” ile açılır ve şarkıcı ilham ve onun tek, Elmas isabet bir kutu içinde sunulmuştur.

Rihanna Rebelle Parfüm

Rihanna Rebelle Parfüm

Rihanna Rebelle Parfüm, hayranlarına 2010 yılında sunuldı. Önceli parfümlerinin harmanı olarak nitelendirilen bu parfüm dana önceki kokuların daha olgunlaştırılmış hali olarak nitelendirildi.

Rebelle güçlü, meyveli, çiçeksi gibi bahar notalarını kendi bünyesinde barındırıyor. Üst notalarda erik, çilek ve zencefil kapsayacak, bir baz misk, kahve, paçuli ve amber bir iz özellikleri ise bir kalp, kediotu, vanilya orkide ve kakao mutlak sunmaktadır.

Rebelle Parfüm şeffaf cam, kırmızı ve altın renklerinin karışımlı bir şişede satışa çıktı.

Rihanna Rogue Parfüm

Rihanna Rogue Parfüm

Rihanna’nın Rogue koku için yeni bir kampanya fotoğrafları ortaya konmuştur. Rihanna Navy üyeleri bir grup Rihanna’nın Rogue fotoğraf çekimi gelen sahneleri fotoğraflar arkasında yeni ortaya çıkarmak için şans var. 10 görüntü Ri sözleri ve tweets hashtag # RogueRules ve tırnak ile ortaya konmuştur.

Rogue kokusu, limon siklamen çiçeği, yasemin, gül, erik ve orman, paçuli, vanilya ve amber bir misk temel üzerinde süet bir “flört, şehvetli Oriental” karışımı, Macy, Dillard ve Belk Eylül 2013 yılında satışa sunulacak .